Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty - archiwum

Komunikat Nr.2 - dot. Spławikowego GP OKS

Dotyczy: organizacji Spławikowego Grand-Prix OKS.

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Przemyślu, informuje, że:

                Zgodnie z „Regulaminem Okręgowych Imprez Sportowych na 2010 rok”, a opublikowanym na portalu internetowym Okręgu PZW w Przemyślu stronie OKS  http://www.pzw.org.pl/2561/wiadomosci/lista/61/komunikaty po nowelizacji z dnia 7 lutego 2010 r., z cyklu 6 zawodów–  5 najlepszych wyników zostanie zaliczonych do punktacji. Zawody rozgrywane będą jako 1-turowe, 3-godzinne.

Pierwsze zawody Spławikowe GP OKS odbędą się w dniu 11 kwietnia 2010 r. na zbiorniku „MŁYN” w Lubaczowie. Zbiórka uczestników o godz. 7: 00 na zbiorniku. Obowiązuje wpisowe na zawody.

Uprasza się o dokonanie zgłoszenia na zawody do dnia 09 kwietnia 2010 r. Zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 509 347 533.

                Drugie i kolejne zawody odbędą się zgodnie z terminarzem GP OKS, a ogłoszonym na stronie http://www.pzw.org.pl/2561/. Dodatkowy komunikat każdorazowo zostanie umieszczony na tej stronie z wyprzedzeniem dwutygodniowym.

Prawo startu mają indywidualnie przedstawiciele Kół i Klubów oraz drużynowo 2- osobowe reprezentacje Kół   i Klubów. Ilość startujących indywidualnie oraz ilość drużyn bez ograniczenia.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin