Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty - archiwum

Komunikat Nr.1 - dot. Spiningowe GP OKS

Dotyczy: organizacji Spinningowego Grand-Prix OKS

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Przemyślu, informuje, że:

            Zgodnie z „Regulaminem Okręgowych Imprez Sportowych na 2010 rok”, a opublikowanym na portalu internetowym Okręgu PZW w Przemyślu stronie OKS  http://www.pzw.org.pl/2561/wiadomosci/lista/61/komunikaty po nowelizacji z dnia 7 lutego 2010 r., zgodnie z „Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego” po zmianach z dnia 12 grudnia 2009 r. postanowiono wyłonić Mistrza Okręgu z cyklu zawodów zaliczanych do GP OKS.

            Pierwsze zawody Spinningowego GP OKS odbędą się w dniu 28 marca 2010 r. na rzece Mleczka w m. Przeworsk. Zbiórka uczestników o godz. 7: 00 przy moście drogowym, przy Zajeździe „Pastewnik”. Obowiązuje wpisowe na zawody. Uprasza się o dokonanie zgloszenia na zawody do dnia 26 marca 2010 r. Zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 697 820 290.

            Drugie i kolejne zawody odbędą się zgodnie z terminarzem GP OKS, a ogłoszonym na stronie http://www.pzw.org.pl/2561/. Dodatkowy komunikat każdorazowo zostanie umieszczony na tej stronie z wyprzedzeniem dwutygodniowym.

Prawo startu mają indywidualnie przedstawiciele Kół i Klubów oraz drużynowo 2- osobowe reprezentacje Kół i Klubów. Ilość startujących indywidualnie oraz ilość drużyn bez ograniczenia.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.