Wyniki zawodów

Wyniki otwartych zawodów Memoriał Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2012 r.” oraz spinningowe Mistrzostwa Koła „ Hutnik ”.

W dniu 06.05.2012 r. na rzece Lubaczówka w miejscowości Nowa Grobla odbyły się spinningowe zawody Memoriał Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2012 r." oraz spinningowe Mistrzostwa Koła „ Hutnik ". Zawody były rozegrane w kategorii seniorów i juniorów, łącznie udział wzięło  19 zawodników, z Przemyśla, Przeworska oraz Lubaczowa. Warunki nie były sprzyjające, woda w rzece była brudna i stan jej był wyższy niż normalnie co miało wpływ na żerowanie ryb. Pomimo to zawodnikom udało się złowić 16 wymiarowych kleni oraz 7 okoni. Zwycięzcą zawodów wśród seniorów jak i Mistrzem Koła „ Hutnik " został kolega Krzysztof Misztal wśród juniorów zwyciężył kolega Ernest  Mazurek z WKS Przemyśl. Wszyscy uczestnicy zawodów dostali pamiątkowe plakietki, zwycięzcy zawodów w wszystkich kategoriach otrzymali puchary oraz dyplomy, nagrody wręczył Prezes Koła „ Hutnik " Zbigniew Pęcak wraz z kolegą Mieczysławem Mamczurą. Zawody sędziował kolega Robert Galuch, o sprawy gospodarcze jak i o ciepły posiłek zadbał kolega Edward Soliński.

Zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze, od strony organizatorów pragnę podziękować za wzięcie udziału w zawodach wszystkim zawodnikom, szczególnie tym którzy mieli najdalej i gratuluje zwycięzcom zawodów.

Wyniki Memoriał Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2012 r." w kategorii seniorów :

1. Krzysztof Misztal Koło „ Hutnik" Lubaczów 1560
2. Marek Kuchareczko WKS Przemyśl 765
3. Marek Wagner Koło Miejskie Lubaczów 440
4. Michał Bębenek WKS Przemyśl 330
5. Paweł Kobiałka WKS Przemyśl 290
6. Krzysztof Pilipkiewicz Koło „ Hutnik" Lubaczów 220
7. Maciej Krawczyk WKS Przemyśl 185
8. Bogusław Bernacki Koło „ Hutnik" Lubaczów 185
9. Waldemar Szymeczko Koło Miejskie Lubaczów 90
10. Mieczysław Mamczura Koło „ Hutnik" Lubaczów -
10. Karol Kontor WKS Przemyśl -
10. Roman Dutkiewicz Koło „ Hutnik" Lubaczów -
10. Tomasz Wąsacz WKS Przemyśl -
10. Marek Tonia Koło „ Jaz " Przeworsk -
10. Matusz Kowal WKS Przemyśl -

Wyniki Memoriał Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2012 r." w kategorii juniorów :

1. Ernest Mazurek WKS Przemyśl 640
2. Piotr Żuk WKS Przemyśl 335
3. Mateusz Chłąd WKS Przemyśl -
3. Klaudiusz Batycki Koło „ Hutnik" Lubaczów -

Wyniki Spinningowych Mistrzostw Koła „ Hutnik " 2012 r. :

1. Krzysztof Misztal Koło „ Hutnik" Lubaczów 1560
2. Krzysztof Pilipkiewicz Koło „ Hutnik" Lubaczów 220
3. Bogusław Bernacki Koło „ Hutnik" Lubaczów 185
4. Mieczysław Mamczura Koło „ Hutnik" Lubaczów -
4. Roman Dutkiewicz Koło „ Hutnik" Lubaczów -
4. Klaudiusz Batycki Koło „ Hutnik" Lubaczów -
                                                                                                                                                                                                                                              Koło „ Hutnik "                                                                                                                                               Lubaczów.