Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Rezerwacja łowiska w Hermanowicach w roku 2020

Komunikaty | 2020-02-29 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

 

Rezerwacja łowiska w Hermanowicach

w roku 2020

 

 

Data

Koło/organizator

Nazwa zawodów

Sektor

Uwagi

MARZEC

29.02

 

 

 

 

01.03

 

 

 

 

07.03

 

 

 

 

08.03

WKS RAD-MIX

Zawody gruntowe-otwarte

A/B/C

7:00-15:00

14.03

 

 

 

 

15.03

 

 

 

 

21.03

 

 

 

 

22.03

RAD-MIX

Gruntowe Mistrzostwa Klubu

OTWARTE

A/B/C

7:00-15:00

28.03

 

 

 

 

29.03

PZW Rzemieślnik

Rozpoczęcie Sezonu 2020 -feeder

B/C

8:00-15:00

KWIECIEŃ

04.04

 

 

 

 

05.04

San Fish Przemyśl

 

A/B/C

7:00-15:00

11.04

 

 

 

 

12.04

 

 

 

 

18.04

WKS Sow-Pol

Puchar sklepu

A/B/C

7:00-15:00

19.04

PZW Rzemieślnik

Memoriał Długoletnich Działaczy - metoda dowolna

B/C

7:00-15:00

19.04

PZW Wiarus

Otwarcie Sezonu 2020 - spławik

A

7:00-15:00

25.04

PZW Kolejarz

Rozpoczęcie sezonu

B/C

7:00-15:00

26.04

PZW Metalowiec

Rozpoczęcie sezonu met.dowolna

B/C

7:00-15:00

26.04

PZW Brzana

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A

7:00-15:00

MAJ

01.05

PZW Lipień

Spławikowe Mistrzostwa Koła

C

7:00-15:00

01.05

PZW Wiar

Memoriał Adama Wiśniewskiego

A/B

7:00-15:00

02.05

OKS

Mistrzostwa Okręgu I Tura

spławik

A,B,C

 

03.05

PZW Rzemieślnik

Mistrzostwa Koła - met. dowolna

B/C

7:00-15:00

09.05

PZW Kolejarz

Puchar Dyrektora - met.dowolna

zawody otwarte

B/C

7:00-15:00

09.05

PZW Ciernik

Rozpoczęcie sezonu

A

8:00-15:00

10.05

PZW Wiarus

Zawody spławikowe z okazji 35 – lecia Koła

A,B,C

7:00-16:00

16.05

PZW Miejskie

Mistrzostwa Koła

B

7:00-15:00

17.05

PZW Metalowiec

Spławikowe Mistrzostwa Koła

B/C

7:00-15:00

23.05

PZW Kolejarz

Spławikowe Mistrzostwa Koła

B/C

7:00-15:00

24.05

San Fish Przemyśl

 

A/B/C

7:00-15:00

30.05

PZW Lipień

Feederowe Mistrzostwa Koła

A/B

7:00-15:00

30.05

PZW Wiar

Spławikowe Mistrzostwa Koła

C

7:00-15:00

31.05

PZW Wiarus

Mistrzostwa Koła - spławik

A/B/C

 

CZERWIEC

06.06

OKS

Mistrzostwa Okręgu I Tura -spławik

kat: kobiet, U-25, U-20 oraz U-15

A,B,C

 

07.06

OKS

Mistrzostwa Okręgu II Tura - spławik

kat: kobiet, U-25, U-20 oraz U-15

A,B,C

 

13.06

PZW Kolejarz

Puchar Kapitanatu – met.dowolna

B/C

7:00-15:00

14.06

PZW Brzana

XV Puchar Karpiowy

B/C

7:00-15:00

20.06

OKS

Młodzieżowa Liga Podkarpacka

A,B,C

 

21.06

PZW Rzemieślnik

Dzień dziecka

Grobla od grila

9:00-17:00

21.06

PZW Wiarus

Zawody – metoda dowolna

Grobla od torów

7:00-15:00

27.06

PZW Pzremyśl

Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego

A,B,C

 

28.06

PZW Przemyśl

Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego

A,B,C

 

LIPIEC

04.07

PZW Kolejarz

Puchar Prezesa – met. dowolna

B/C

7:00-15:00

05.07

PZW Metalowiec

Zawody feederowe

B/C

7:00-15:00

11.07

OKS

Mistrzostwa Weteranów I Tura - spławik

55+ oraz 65+

A,B,C

 

12.07

OKS

Mistrzostwa Weteranów II Tura - spławik

55+ oraz 65+

A,B,C

 

18.07

 

 

 

 

19.07

PZW Rzemieślnik

Puchar Prezesa - met. dowolna

B/C

7:00-15:00

19.07

PZW Wiarus

Puchar Koła - feeder

A

7:00-15:00

25.07

 

 

 

 

26.07

PZW Lipeń

Puchar Lata

A/B

7:00-15:00

SIERPIEŃ

01.08

PZW Brzana

Puchar ZOOLAND - feeder

A/B/C

7:00-16:00

02.08

PZW Wiarus

Puchar lata - spławik

B/C

7:00-15:00

08.08

 

 

 

 

09.08

PZW Metalowiec

Zawody feederowe

B/C

7:00-15:00

15.08

PZW Lipeń

Zawody – met. dowolna

A/B

 

16.08

OKS

Mistrzostwa Prezesów i Działaczy - spławik

A,B,C

 

22.08

PZW Kolejarz

Zawody method feeder

B/C

7:00-15:00

22.08

PZW Ciernik

Zawody o Puchar Lata

A

8:00-15:00

23.08

PZW Wiarus

Puchar Karasia met. dowolna

B/C

7:00-15:00

23.08

PZW Wiar

Gruntowe Mistrzostwa Koła

A

7:00-15:00

29.08

 

 

 

 

30.08

PZW Dynów

Zawody feederowe

B/C

7:00-14:00

WRZESIEŃ

05.09

 

 

 

 

06.09

PZW Rzemieślnik

Pożegnanie wakacji met. dowolna

B/C

7:00-15:00

06.09

 

 

A

7:00-15:00

12.09

PZW Kolejarz

Zawody Jubileuszowe 70-lecie Koła

A/B/C

7:00-17:00

13.09

OKS

GPX Okręgu - spławik

A,B,C

 

14.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

15.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

16.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

17.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

18.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

19.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

20.09

PZW Przemyśl

Mistrzostwa Polski Kobiet i U-25, zbiornik dostępny tylko dla zawodniczek i zawodników

26.09

PZW Kolejarz

Zakończenie sezonu

B/C

7:00-15:00

27.09

PZW Wiarus

Puchar jesieni

B/C

 

27.09

PZW Wiar

Zakończenie Sezonu

A

7:00-15:00

PAŹDZIERNIK

03.10

PZW Kolejarz

Zawody Feederowe

B/C

7:00-15:00

04.10

PZW Wiarus

Zakończenie sezonu met.dowolna

B/C

7:00-15:00

10.10

PZW Lipeń

Puchar jesieni

A/B

7:00-15:00

11.10

PZW Rzemieślnik

Zakończenie sezonu - feeder

B/C

8:00-16:00

17.10

 

 

 

 

18.10

PZW Metalowiec

Zakończenie sezonu

B/C

7:00-15:00

24.10

 

 

 

 

25.10

WKS RAD-MIX

Gruntowy Puchar Jesieni

OTWARTE

A/B/C

7:00-15:00

31.10

 

 

 

 

 

LISTOPAD

01.11

 

 

 

 

07.11

 

 

 

 

08.11

PZW Brzana

Zakończenie Sezonu

B/C

7:00-15:00

14.11

 

 

 

 

15.11

San Fish Przemyśl

 

A/B/C

7:00-15:00

21.11

 

 

 

 

22.11

WKS RAD-MIX

Gruntowe Zawody Andrzejkowe

OTWARTE

A/B/C

7:00-15:00

28.11

 

 

 

 

29.11

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.